Architekt wnętrz – Warszawa

Jakość pracy to podstawa sukcesu!

Kim jestem?

Witam na stronie hohstudio. Jestem architektką, która projektuje w sposób, który pozwala spełnić marzenie o idealnym wnętrzu. Jako projektant wnętrz pomagam, doradzam, planuję, tak aby każdy centymetr Twojego nowego „m” był w stanie w 100% wyrazić , to na czym zależy mi najbardziej-Twoją osobowość.

Jeśli jesteś na stronie hohstudio oznacza to, że szukasz profesjonalnego architekta wnętrz. Tworzę zarówno projekty wnętrz mieszkań i domów jak i aranżacje wnętrz powierzchni użyteczności publicznej. Jako perfekcjonistka dbam o każdy szczegół i staram się kreować przestrzeń, w której możesz poczuć się kimś wyjątkowym. Stale współpracują ze mną profesjonalni wykonawcy i zaprzyjaźnieni architekci wnętrz. Nie mogłeś trafić lepiej!

Co mnie wyróżnia?

indywidualne podejście do każdego klienta i każdego projektu, zdobyte kwalifikacje, wiedza poparta międzynarodowym doświadczeniem, świeże pomysły, funkcjonalne rozwiązania połączone z ponadczasową stylistyką, pełne zaangażowanie w każdy projekt, ścisła współpraca z klientem na każdym etapie projektowania, jak i w trakcie realizacji.

Moja pasja to Twoje zrealizowane marzenia!

Zapraszam do współpracy!

Katarzyna Gutowska

architekt i projektant wnętrz